Зимске чаролије за децу са КиМ на Тари

Канцеларија за Косово и Метохију, у сарадњи са Центром дечјих летовалишта Београд и општином Обреновац, током зимског распуста организовала је седмодневни боравак на Тари за 200 деце у две групе.

Помоћница директора Канцеларије за КиМ Светлана Миладинов каже да канцеларија континуирано ради на побољшању квалитета живота најмлађих. Добродошлицу деци пожелели су и деректор Центра дечјих летовалишта Београд и градоначелник Обреновца.

Из наше школе у првој групи су ученици Данило Милановић и Александра Стевановић који бораве у хотелу Митровац на Тари, а обезбеђене су им различите активности, као што су школа скијања, дружење са аниматорима, шетње.

Деца нису крила одушевљење на лицима што ће провести распуст на једној од најлепших планина.

Можда ће ти се свидети и

More From Author

+ There are no comments